همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
توضیح

دلایل ریزش ابرو

دلایل ریزش ابرو

ابرو یکی از مهم ترین شاخص های زیبایی به حساب می آید. کم پشتی و فقدان ابرو در چهره افراد خصوصا خانم ها تاثیر گذار بوده و می تواند قیافه آنها را به کلی تغییر دهد. امروزه به دلایل مختلفی افراد دچار ریزش ابرو می شوند.
از مهم ترین دلایل ریزش ابرو ها می توان به استفاده از غذای نامناسب ، استرس و اظطراب ، بیماری ، مصرف دارو و شیمی درمانی اشاره کرد. اکثر افراد می خواهند این قسمت از صورت خویش را ترمیم نمایند چرا که دارا بودن ابروی زیبا همنطور که در سطر اول به آن اشاره کردیم در چهره تاثیر گذار است و می تواند نقش مهمی در افزایش اعتماد به نفس ایفا نماید. خیلی از افراد برای ترمیم ابرو روش های مختلفی را امتحان می نمایند که این اقدام می تواند سلامتی آنها را به خطر اندازد. انجام روش های مختلف ترمیم ابرو می تواند آسیب های جبران ناپذیری به ابروها وارد کند. قبل از انجام کاشت ابرو حتما ابروها باید توسط متخصص زیبایی معاینه شود و علت ریزش ابروها مشخص گردد و بعد درمان ریزش ابرو آغاز شود. انجام کاشت ابرو باید در مراکز تخصصی زیبایی انجام شود تا عوارض کاشت ابرو به حداقل برسد و از بروز آسیب های جانبی به شخص جلوگیری شود. از روش های کاشت ابرو می توان به کاشت ابرو به روش sut و کاشت ابرو به روش fue اشاره کرد. استفاده از هر کدام از روش ها مزایای دارد. زمان حدودی کاشت ابرو معمولا بین 1.5 ساعت تا چهار ساعت طول می کشد. هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی مثل تعداد ابروها و روش مورد استفاده بستگی دارد.
کاشت ابرو حتما باید توسط متخصص زیبایی انجام گردد تا نیاز نباشد بعد از کاشت دوباره ترمیم ابرو صورت پذیرد. کاشت ابرو یک روش دائمی برای درمان ریزش ابروها می باشد.

 منبع: کلینیک نگین ایران نوین

در تاريخ 10/نوامبر/2018 بدون دیدگاه برچسب ها : ،،،،،،

نوشته شده توسط clinichair

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
اجرا شده توسطهمسپار